Ekonomi

Birevim’den Bir İlk: Çevre Dostu Tasarruf Finansmanı

Tasarruf finansmanının mimarı Birevim, sürdürülebilir bir gelecek inşa etme taahhüdünü güçlendirmek ve elektrikli araç alımını teşvik etmek için “Çevre Dostu Tasarruf Finansmanı” kampanyasını başlatıyor. Kampanya kapsamında Birevim’in araç markası Birarabam, elektrikli araç satın almak ve tasarruf planı oluşturmak isteyenlere yüzde 15 indirim sunacak.

 

Tasarruf finansmanının mimarı Birevim, kendi bölümünde bir unsura imza atarak “Çevre Dostu Tasarruf Finansmanı” kampanyasını başlatıyor. Birevim’in araç markası Birarabam öncülüğünde başlatılan kampanya kapsamında elektrikli araç satın alıp tasarruf planı oluşturmak isteyenlere yüzde 15 indirim uygulanacak.

Birevim Genel Müdürü Av. Uzman Orak, “İklim değişikliği ve çevre sorunlarının etkilerini her geçen gün daha fazla hissediyoruz. Geleceğimizi bu şartlara göre şekillendirmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Ülkemizin 2053 yılında karbon nötr hedefi doğrultusunda hayata geçirilen çalışmaları yakından takip ediyor, ülkemizin imzacısı olduğu Paris Anlaşması çerçevesinde sürdürülebilirlik temelli kalkınma modelini destekliyoruz. Birevim’in markası Birarabam çatısı altında tasarruf finansmanı ile elektrikli otomobil almak isteyenlere birikim planlarında yüzde 15 indirim sunuyoruz. Amacımız, müşterilerimize çevre dostu bir seçenek sunarak sürdürülebilirlik bilincini artırmak ve yeşil güç kaynaklarının kullanımını teşvik etmektir.” söz konusu.

İnsanı merkeze alan, herkesin yararlanabileceği ve her bütçeye uygun finansal çözümler sunmanın yanı sıra çevreye karşı da sorumluluk aldıklarını söyleyen Orak, “Birevim bünyesinde kullandığımız araçların %98’i çevre dostudur. dostu motor tipi. Kağıtsız Birevim projesi ile dijitalleşmeye yatırım yapıyor ve kağıt israfından yüzde 90’a varan tasarruf sağlamayı hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde de şirketimizin sürdürülebilirlik taahhüdünü yansıtan diğer çevre dostu kampanyaları artırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu