Haber

Nusret tepkiler üzerine Londra restoranında fiyatları indirdi.

Dünyaca ünlü restoran sahibi Nusret, Londra restoranındaki yüksek fiyatlara ilişkin yansımaların ardından değerli bir değişiklik yaparak fiyatları indirdi.

Türk şef, Nusr-Et Steakhouse’da 1.450 £’a kadar et satıyordu, bazı hesaplar inanılmaz bir 37.000 £’u aşıyordu ve buna 5.000 £’luk devasa bir servis ücreti de dahildi.

Ancak bu fahiş fiyatlar, 9 sterlinlik su ve 18 sterlinlik soğan çiçeği gibi örneklerle müşterilerin tepkisini çekti ve birçok kişi Nusret’in “insanlarla dalga geçtiğini” söyledi.

Pahalı fiyatlar nedeniyle eleştirilen Nusret’in Londra’daki restoranı, başkentteki 23.811 restorandan 20.491’i ile en kötü puan alan yerlerin ortasında yer alıyor. sıraya girmesine neden oldu.

Ama şimdi şef, hafta içi 12:00-17:00 saatleri arasında kişi başı sadece 39 £ karşılığında bir öğle yemeği menüsü başlattı.

Bu menüde başlangıç, ana yemek ve tatlı seçenekleri bulunmaktadır.

Müşteriler çeşitli salataların tadını çıkarır oy daha sonra ızgara somon, biftek veya burger gibi ana yemeklerle devam edebilirler. Son olarak dondurma veya baklava ile tatlı bir formda öğle yemeğini tamamlayabilirler.

Müşteriler ayrıca 45 sterlinlik burger ve cips gibi seçenekler sipariş edebilirken, bazı başlangıçlar, tacos ve biftek tartarı yaklaşık 35 sterline satılıyor.

Restoran ayrıca yeni dört modüllü suşi seçenekleri arasında 23-28 £ aralığında fiyatlar sunuyor.

Nusr-Et, et yemekleriyle ünlü olmasının yanı sıra et yemeklerinde de çeşitlilik sunuyor. Özel yemeklerin arasında 1.350 sterlinlik Golden Giant Striploin, 500 sterlinlik Golden Cage ve 100 sterlinlik Golden Burger yer alıyor.

Tatlıların ortasında ise şerbet, dondurma ve baklava gibi seçenekler yer alıyor ve bunların ortalama fiyatı 25 lira civarında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu