Ekonomi

Şişecam, Resmi Sponsoru Olduğu SHARE Bulgaria Forum’da Avrupa’daki Sektör Profesyonelleriyle Buluştu

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren ve düzcam alanında birçok ilke imza atan tek küresel oyuncu olan Şişecam, bu yıl yedincisi düzenlenen Uluslararası Mimarlık ve Teknoloji İnovasyon Forumu SHARE Bulgaria’nın resmi sponsoru oldu. . Avrupa’nın önde gelen mimarlık ofisleri, üniversiteleri ve inşaat departmanı temsilcilerinin geniş katılımıyla gerçekleşen forumda; Cephe tasarımı ve üretimi, yaşam ve çalışma alanlarına odaklanan iyi yaşam mimarisi gibi konular konuşuldu. Şişecam, “Cam Çözüm Ortağı” başlıklı sunumuyla forumda yerini aldı.

Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın ikinci büyük düzcam üreticisi Şişecam, 28 Eylül’de Sofya’da düzenlenen Uluslararası Mimarlık ve Teknoloji İnovasyon Forumu SHARE Bulgaria 2023’ün resmi sponsoru oldu. Foruma Avrupa’nın ünlü mimarları katıldı. Ödüllü mimari ve büyük ölçekli geliştirme projelerinin yanı sıra en son yapı teknolojilerinin uluslararası platformlarda konuşmacı olarak sergilendiği fuarda;

Şişecam “Cam Çözüm Ortağı” sunumuyla etkinlikte yerini aldı; Katılımcıları dünyadaki ve inşaat sektörünün gelişimi, mimari trendler, yüksek performanslı kaplamalı cam analizleri ve yenilikçi teknolojiler hakkında bilgilendirdi.

 

Şişecam Hakkında

Dünyanın saygı duyduğu dünya lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonu doğrultusunda Türk cam bölümünün kurulması amacıyla 1935 yılında temelleri atılmıştır. Şişecam, cam ve kimya alanında güçlü bir küresel oyuncudur. Düz cam, konut cam ürünleri, cam ambalajVe fiberglasŞişecam, camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel şirkettir. Cam ev eşyaları alanında dünyanın en büyük iki üreticisi arasında, cam ambalaj ve düzcam alanlarında ise dünyanın en büyük beş üreticisi arasında yer almaktadır.Şişecam, Dünyanın en büyük üç soda üreticisinden biriolmanın yanı sıra Krom kimyasallarında dünya lideridir.

düz cam, cam ev eşyaları, cam ambalaj, kimya, otomotiv, cam elyaf, madencilik, enerjiVe geri dönüşümFaaliyet kollarında öncü bir rol oynayan Şişecam, üretim faaliyetlerini Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır, Hindistan ve ABD’de de yürütmektedir. Türkiye’de olduğu gibi.

Yetkin insan kaynağı ve akıllı teknolojilerle ana faaliyet alanlarında Dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri olmayı hedefliyoruzŞişecam ileriye doğru güçlü adımlar atarak dijital altyapısını ve kültürünü yarının ihtiyaçlarını dikkate alarak dönüştürmeye devam ediyor. 88 yıllık tecrübe, 25 bini aşkın çalışan, 4 kıtada 14 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleriVe 150 ülkeyi aşan satış ağına sahip Şişecam, Tüm ekosisteminin gelişimini destekleyen kapsayıcı bir yaklaşımla büyüme yolculuğuna devam ediyor. Şişecam, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda ve entegre olarak uygulamaktadır. CareForNext Stratejisiyle gezegeni koruma, toplumu güçlendirme ve yaşamı dönüştürme sorumluluğunu üstleniyor.tüm deneyim ve yetkinliklerini her alanda sürdürülebilir kalkınma için kullanır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habergumushacikoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu